hakkımızda

Firmamız BELBAK Kuyumculuk Dünya mücevher üretim merkezi olarak bilinen İstanbul’da yer almaktadır. Mücevher üretiminin temeli olan sade montür üretiminde sektörün öncü firması BELBAK bu ünvanını kaliteyle birleştirerek geleceğe taşımak için devamlı çalışmaktadır. Her kreasyon 41 yıllık tecrübenin, seçilmiş tasarımcıların ve ustaların işbirliğiyle geliştirilmiştir. Kuyumculuk sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle BELBAK işinize değer katacaktır. Bu katalog ile size eşsiz ve geniş koleksiyonumuzun bir bölümünü sunmaktan gurur duyarız.

Bu Kataloğun Hedefi Nedir ?
Siz müşterilerimize bu katalog ile klasik yüzük , kolye ucu , küpe , bilezik ve kolye çeşitlerini sunmaktayız. Siz müşterilerimiz için bu katalog bir kılavuz olarak yardımcı olup satışlarınızı destekleyecektir.Bu amaçla elinizdeki bu katalogda ürünlerimizin resimlerini taşlı , taşsız olarak görebilirsiniz. Modellerimizde renk seçimi size aittir.Katalogda sunulan modellerin büyük çoğunluğu stoğumuzda hazır olarak bulunmaktadır.Sipariş olarak yapılacak ürünlerde size en kaliteli ve hızlı servisi sunabilmek için elimizden gelen en büyük gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Modellerimizin çok büyük bir kısmı 4 ya da 6 farklı pırlanta taş boyunda bulunmaktadır.Ürün fiyatları günlük altın borsası fiyatlarının üzerine işçilik eklenerek hesaplanır.Firmamız aynı zamanda size Pırlanta ve Mücevher hakkında en iyi bilgi servisi sunabilir. Sizin için bunun anlamı rekabet edilebilir fiyatlar ve zamandan kazançtır. Gönderi maliyetlerini minimumda tutmak ve zamanında teslimat için elden gelen gayret firmamız tarafından gösterilecektir.

GENEL BİLGİ
Stokta bütün ürünlerimiz 18 ayar Beyaz , Kırmızı, Kırmız Beyaz, Yeşil ve Yeşil Beyaz olarak mevcuttur.
Bütün modellerimizin model kodu ve 3 ayrı renk alternatifi (Beyaz-B0, Kırmızı-K0, Kırmız Beyaz-KB, Yeşil-Y0,Yeşil Beyaz-YB) mevcuttur.
Yeşil Beyaz ve Kırmız Beyaz ürünlerde genelde taş yuvaları beyaz , kol kısmı yeşil veya kırmızıdır.
Değişik sipariş kombinasyonlarınızı sipariş formundaki note kısmında belirtebilirsiniz.Katalogda belirtilen gramlar +/- % 10 farklılık gösterebilir ve yüzükler için parmak ölçüsüne göre değişebilir.

TAŞ BOYLARI
Farklı taş boylarında sipariş vermek için katalogda belirtilen boylara bakabilirsiniz.Modellere katalogda belirtilen taş boylarında % 10 küçük veya büyük boy taş da kullanılabilir.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?
Aşağıda bulunan irtibat numaralarımızdan ya da mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tel: +90 212 512 73 24520 35 41514 13 07

Fax: +90 212 512 87 03

E-mail: info@belbak.com.tr